Pencere Menteşesi Değişimi

Ana Sayfa/Pimapen Tamiri & Pencere Tamiri/Pencere Menteşesi Değişimi
Pencere Menteşesi Değişimi 2017-07-04T01:36:58+00:00

Pimapen Pencere (PVC) Menteşesi

PVC pencereler diğer malzemelerden yapılan pencerelere göre çok farklı avantajlara sahip olduğu için genellikle tüm yapılarda tercih edilmeye başlanmıştır. Kolay temizlenebilen yapılarıyla kullanışlı olan PVC pencerelerin zaman içinde deforme olmasına karşı Pencere Menteşesi Değişimi yapmak gerekebilir.

ara

Pencere Menteşesi DeğişimiMenteşenin ve kollarının üreticinin tavsiyesiyle zaman içerisinde yağlanması gerekebilir. Ahşap çerçevelerin aksine boya gerektirmeyen PVC’ler farklı renklerde olanları da kullanılmaya başlanmıştır. Renklerinin solmasına karşı testlerden geçirilen PVC’lerin rengi her zaman ilk günkü gibi kalır. PVC pencereler aynı zamanda diğer pencereler gibi çürümedikleri ve paslanmadıkları için en çok tercih edilen pencere malzemesidir.

PVC Pencerelerin Bakımı Yapılır

Çok kullanışlı ve kaliteli olmasına karşılık pimapen pencere ayarı nasıl yapılır sorularıyla da karşılaşırız. Bunun sebebi uzun yıllar kullanıma dayanıklı olan pimapenler montaj hatası veya kullanım kaynaklı olarak bazen sorun çıkarabilir. Arıza olduğu zaman pencereleri tümden değiştirecek kadar paranızı sokağa atmak istemiyorsanız tamir ve bakımlarını yaptırarak daha uzun yıllar boyunca kullanılacak hale getirebilirsiniz. İşinin ehli ustalarımız pencere ayarı konusunda da deneyimlidir. Bizi aradığınızda pencere ayarınız yapılır ve tüm PVC donanımınız elden geçirilir.

PVC Pencere ve Kapılarda Menteşe Değişimi

Yılların deneyimli kapı, pencere firması olarak en çok karşılaştığımız sorulardan biri de pimapen pencere kapanmıyor problemidir. Pencere kanatlarının sarkması nedeniyle pencereler kapanmayacak hale gelir ve buda sıkıntı yaşatır.

Kanat içinde takılan camlar kasaya binme paylarının eşit olması için takoz ayarları yapılır ve bu takozlar zamanla ezilerek pvc profilin dayanıklılığına bağlı olarak zaman içinde çökerek takozlarda boşluk oluşur. Pencere kanadıyla kol ile tuttuğunuz kısım aşağıya doğru sarkar ve bu pencere kanadının kapandığı zaman üst kısmı açık kalacağı için içeriye hava girer ve aynı zamanda kanatları gerektiği gibi tutmayacak duruma gelir. Pencere Menteşesi Değişimi PVC pencerelerde yaşanabilecek deformeler, arızalar için bize ulaştığınızda etkili çözüme kavuşacaksınız.Pencere Menteşesi Değişimi

Yılların deneyimiyle PVC kapı ve pencerelere çözüm sunan personelimizle pvc pencere fitili nasıl değiştirilir sorularının cevabını da bizimle bulacaksınız. Eski sağlamlığını yitirmiş fitiller içeriye havanın girmesine sebep olur ve bu da kış ayları için ısı kaybı yaşatır. Dışarıdaki sesleri içerde hissetmeye başladığınızda fitil değiştirme zamanının geldiğini anlayabilirsiniz. PVC pencerelerin özelliği olan sese karşı yalıtım ve ısıya karşı yalıtım özelliği eskiyen fitillerle beraber kaybolur.

Menteşelerin Kullanım Süresi

Pencere menteşeleri kanadı yerinde tutan döküm malzemeden yapılan ve pencerenin renginde boyanmış malzemelerdir ve menteşelerin boyu en az 8 cm’dir. Menteşeler kullanım sıklığına göre sürekli açılıp kapanıyorsa kullanım ömrü 7-10 yıl arasındayken daha kısa sürede bozulma yapabilir. Pencere Menteşesi Değişimi için bizi aradığınızda kaç pencerenin menteşesinin gerektiğini bize söylediğinizde ustalarımız hazırlıklı gelir ve kısa sürede menteşe değişimini başarıyla gerçekleştirir.

Pvc pencere menteşe ayarları da mutlaka gözden geçirilmesi gereken aksesuarlar olduğu için pvclerin en iyi şekilde çalışması için menteşe değişimine gerek kalmadan ayarları yapılır.

PVC Bakımı İçin Lastik Değiştirilir

Pencere Menteşesi DeğişimiPimapen pencere lastik değişimi de zaman içinde gereken ve pencerenizin eski performansını göstermediği durumlarda gereklidir. İşini bilen ve gerektiği şekilde el emeğini kullanarak lastik değişimini de gerçekleştiren elemanlarımız sorunu kısa sürede çözer. Pvc pencereden soğuk giriyor diye şikayet etmeye başladıysanız PVC pencerelerinizden artık eskisi gibi performans alamıyorsanız bakımlarının ve gerektiğinde tamirinin yapılması için bizi arayabilirsiniz. PVC pencere camı nasıl sökülür diyenler için pvc pencere camını sökmek ancak pencereden anlayan ve işinin ehli olan kişilerin yapabileceği, ustalık isteyen bir iştir.

Menteşelerinizin Değişimi Yapılır

Pvc pencere yaz kış ayarı yaptırarak kışın soğuk havalara karşı önlem alınabilir. Pvc tamir ve bakımı ustalık, deneyim ve tecrübe ister. PVC’lerinizin bakıma ihtiyacı olduğu zaman, sorunlarınıza çözüm bulan, her marka pencere ve kapı tamiri hizmeti vererek sizi sorunlarınızdan kurtaran ustalarımız kapı ve pencerelerinizi eskisi gibi kullanılır hale getireceklerdir.

Pencere Menteşesi Değişimi gerektiğinde bize ulaşmanız yeterlidir. Ustalarımız sizin işinizi en kısa sürede hizmet vererek çözüme kavuşturacaktır. Pencerelerde yaşanan sıkıntılarda komple değiştirmek yerine son sistem menteşeler ve çift açılır hale getirmek için bizi arayın. Söz verdiğimiz zamanda yanınızda olacak olan ekibimiz sıkıntılı pencerelerinizi, kapılarınızı en sağlıklı hale getirecektir.

 

!-- WhatsHelp.io widget -->