Duşakabin

Duşakabinler, banyolara dekoratif bir görüntü desteği sağlayan ve bunun yanı sıra duş alma esnasında oluşacak su sıçramalarının önünü alarak sıcak havanın muhafazasını sağlayan işlevsel banyo ürünlerinin başında gelir. Günümüzde hemen hemen her evde bulunan duşakabinler, kullanımda sağlamış olduğu pratiklik ve banyo dekorasyonuna sağlamış olduğu katkı ile en sık tercih edilen ürünlerden biri hâline gelmiş bulunmaktadır.

 

  • Pleksiglas Duşakabin

Pleksiglas, sert hâle getirilmiş şeffaf plastikten üretilmekte olup günümüzde temperli cam duşakabin modellerine kıyasla daha da sık tercih edilir olmuştur. Pleksiglas’ın üretim aşamasında yararlanılan sert plastik, kırılmalar konusunda oldukça dayanıklı bir maddedir. Aynı zamanda pleksiglas duşakabin modellerinin bu kadar sık tercih edilmesini sağlayan unsurlardan bir diğeri de dayanıklılığının yanı sıra temizlik konusunda da oldukça pratik ve kullanışlı olması durumudur. Pleksiglas duşakabinlerde faydalanabileceğiniz bir diğer özellik de tercih etmeniz hâlinde üretim aşamasında duşakabin yüzeyinde özel bir kaplama kullanılarak su ve toz birikimine engel olması durumudur.

  • Temperli Cam Duşakabinler

Banyo dekorasyonu, duşakabin, Duşakabin Nedir?, duşakabin seçmek, Duşakabinler nedir ve ne işe yarar?, kaliteli malzemeden üretilmiş duşakabin,Polistren Duşakabin, Temperli Cam Duşakabinler Cam dıuşakabinler olarak da bilenen temperli duşakabinlere 4 mm, 6 mm veya 8 mm. kalınlığında camlar kullanılmaktadır. Dekoratif veya şeffaf cam seçeneklerinin bulunduğu kırılmaya karşı dayanıklı hale getirilmiş bu cam duşakabinlere temperli duşakabinler denmektedir.

  • Polistren Duşakabin

Banyo dekorasyonu, duşakabin, duşakabin çeşitleri,Duşakabin Nedir?, duşakabin seçmek, Duşakabinler nedir ve ne işe yarar?, kaliteli malzemeden üretilmiş duşakabin, Polistren Duşakabin Bazı stiren moleküllerinin birbirleriyle bütünleşerek bir zincir oluşturmasıyla ortaya çıkan yapay bir plastik türevidir. Renksiz ve saydam bir yapıya sahiptir. Alkol ve asitlere karşı dayanıklı olmasından kaynaklı duşa kabinlerde yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Polistren duşa kabinlerin oval, kare ve iki duvar arası uygulanabilen modelleri bulunmaktadır. Polistren (mika) duşa kabinler ekonomik seri duşa kabin sınıfına giren ucuz duşakabinlerdir.

 

Sizde kaliteli duşakabin hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası’na hizmetimiz vardır.

Sizlerde hizmetlerimiz için her türlü sorularınızı bize sorabilirsiniz veya keşif için randevu talep edebilirsiniz.

Taner Sarak

Gsm: 0530 640 44 22