Üsküdar Sineklik Modelleri

Ana Sayfa/Yazılar/Üsküdar Sineklik Modelleri

Üsküdar Sineklik Modelleri

Sineklik sistemleri takıldığı bütün ortamlarda pencereleriniz ve kapılarınız açıkken odada çok rahat ve ferah bir şekilde oturmanızı sağlar. Kullanımları ise son derece güvenilir ve kolaydır. Kış aylarından ise isteğe bağlı olarak rahatlıkla çıkarılabilir. Üsküdar Sineklik Modelleri plise, stor, menteşeli, sürme, portatif ve sabit sineklik üretimi yapan, geniş bayi ağı sayesinde de her bölgede hizmet vermeye çalışan, kalitesi ve güvenilirliği sayesinde de kendini kanıtlamış olan bir firmadır. Kapı ve pencere sektöründe yer alan firmamız, sineklik sistemlerine ve modellerine odaklanarak sinekliklerin sektör haline gelmesine liderlik etmiştir.

Üsküdar Sineklik Modelleri

Üsküdar Sineklik Çeşitleri ürün yelpazemizde sineklik sistemleriyle birlikte, birçok hizmet de yer almaktadır. Çalışma ve yaşam alanlarınızın çok daha hijyenik, sağlıklı ve rahat bir atmosfere sahip olması adına, hiçbir canlıya asla zarar vermeden, yaşam alanlarınızı ve çevreyi hiçbir şekilde olumsuz bir şekilde etkilemeden, yani ekolojik dengeyi bozmadan sunmuş olduğumuz sistemler sayesinde sizler için çözümler üretiyoruz.

Hem Estetik Hem Dayanıklı

Plise sineklik modelleri, uygulanmış olduğu kapılarda asla bakım gerektirmeyen ve dekoratif olan sineklik tülüyle kolay bir şekilde uygulanabilen, katlanma özelliğine sahip olan Sineklik Modelleri arasındadır. Farklı renk seçenekleri ve modelleri sayesinde de oldukça estetik bir görüntü sağlar. Dikey kapı şeklinde de uygulanabilen bir sistemdir.

Stor sineklik modelleri, pencerelerde dikey, kapılarda ise yatay olarak tercih edilmektedir. Üsküdar Sineklik Modelleri arasında oldukça tercih edilen bu model, opsiyonel olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemine sahiptir. Menteşeli sineklik modelleri kullanım alanlarına bağlı olarak kapılarda ve pencerelerde güzel çözümler üretir. Kullanılacağı zaman takılıp, geri çıkarılma ve muhafaza edilme özelliğine sahiptir.

Sürme sineklik modelleri İstanbul Sineklik Modelleri içerisinde son derece rağbet gören, çift kanat veya tek kanat olan sürme sistemdir. Balkon pencereleri, balkon kapıları ve bahçe kapıları üzerine de uygulanabilmektedir. Kolay kullanım ve estetik görünümün yanı sıra, arzu edildiği zaman yerinden çıkarılma özelliğine sahiptir. Bu sayede de temizliği son derece kolaydır.

Portatif ve sabit olan modeller Üsküdar Sineklik Modelleri arasında son teknolojiye sahip olarak üretilen dayanıklı modellerdir. Gerektiği zaman sökülüp takılabilme özellikleri sayesinde temizlikleri son derece kolaydır.

By | 2017-05-20T13:05:02+00:00 Mayıs 20th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->