Üsküdar Pimapen Sineklik

Ana Sayfa/Yazılar/Üsküdar Pimapen Sineklik

Üsküdar Pimapen Sineklik

Stor ve menteşeli olarak iki farklı tipte üretilen Üsküdar Pimapen Sineklik çeşitleri, silinerek veya yıkanarak kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptirler. Yırtılmayan tüller sayesinde de uzun ömürlüdürler. Köşe birleştirme parçaları plastik enjeksiyon olmakla birlikte, tutamakları da plastik enjeksiyonlardan üretilmiştir. Sineklik profilleri ise RAL 9010 beyaz elektrostatik boyalı alüminyumdan üretilmiştir. Menteşeleri ise güneş ışınlarına dayanıklı olan özel plastiklerdir. Pimapen Sineklik Sistemleri çeşitlerinde kilitleme materyali olarak mıknatıslı sineklik çıtçıtı kullanılmaktadır. Sineklik tellerinin kanata sabitlenmesi için ise gergi kordonu kullanılmaktadır.

Üsküdar Pimapen Sineklik

Silinerek veya yıkanarak kolayca temizlenebilir özelliğe sahip olan pimapen sineklikler kullanımlarında ise oldukça kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Düşey olarak hareket eden stor modeller, yer kayıplarını tamamen ortadan kaldırır. Bu sayede her türlü pencereye kolaylıkla uygulanabilir. Yatay olarak hareket eden özelliğe sahip olan sürme seriler ise pencere ve kapıların açılmış olduğu ray içinde kaydırılarak hareket eder. Üsküdar Pimapen Sineklik çeşitleri hakkında hizmet veren firmamız bütün bu kolaylıkları profesyonel ellerle sizlere sunuyor.

Pimapen Sineklikler

Pimapen Sineklik Modelleri PVC pencere sistemlerine en uyumlu olan sineklik sistemidir. Hem kapı hem de pencerelere uygun olabilecek tarzda geliştirilmiştir. Kanat olarak açılabilme ve gerektiği zaman çıkarılıp takılabilme avantajı sağlar. Sabit veya menteşeli kullanım alternatiflerine sahiptir. Kolay monte edilmekle birlikte temizliği de son derece kolaydır. İstanbul’un bütün il ve ilçelerine hizmet veren firmamız PVC Sineklik Sistemleri çeşitlerini son teknolojiye sahip olan malzemelerle sizlerle buluşturmaya ve yaşam alanlarınıza sağlık getirmeye devam ediyor.

Kullanılması hassasiyet gerektiren pimapen sinekli çeşitleri son derece narin bir sistemdir. Yılın belirli dönemlerinde ise sökülüp takılabilmeleri mümkündür. Sökülüp takılma özelliği sayesinde kullanım kolaylığı bakımından en avantajlı sineklik sistemleri arasında yer alır. PVC sineklik sistemleri sivrisinek ve karasineklerle olan mücadelede en etkin olarak kullanılan yöntemdir. Koruma amaçlı olarak üretilmiş olan ve tamamen kullanıcı odaklı olan bu sistem Üsküdar Pimapen Sineklik çeşitleriyle farklı renklerde ve kolaylıkla monte ediliyor. Bütün kapı, balkon ve pencere sistemlerine uyum sağlıyor. Mekâna göre ve doğrama tercihine göre de sürme veya içe açılan sineklik olarak tercih edilebiliyor.

By | 2017-05-20T13:07:04+00:00 Mayıs 20th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->