Ümraniye Sineklik Telefon

Ana Sayfa/Yazılar/Ümraniye Sineklik Telefon

Ümraniye Sineklik Telefon

Sineklik sistemleri, iş yerlerinde, evlerde, balkonlarda, teraslarda, kapılarda ve dışarıya açılan her yerde kullanılabilecek olan en dekoratif hem de ekonomik ürünlerdir. Dışarıdan mekâna girecek olan bütün kanatsız veya kanatlı haşerelerin yanı sıra tozlarında büyük bir kısmını tutarak yaşam alanlarınızı korumaya yardımcı olur. Bu konularda destek almak adına Ümraniye Sineklik Telefon numaramızı arayabilir yaşam alanlarınızın korunmasını sağlayabilirsiniz.

Ümraniye Sineklik Telefon

Sineklik sistemleri uzun ömürlü ve çevreci olmakla birlikte bütün kapı ve pencere doğramalarında kullanılabilir. Ümraniye Sineklik Sistemleri olarak hizmet veren firmamızın; stor sineklik, pileli sineklik, menteşeli sineklik, sabit sineklik ve sürme sinekleri modelleri mevcuttur.

Sineklik Çeşitleri

Pileli sineklik çeşitleri; bütün pencere ve kapılara rahatlıkla uygulanabilir. Yaşamış olduğunuz mekânı bütün haşerelere karşı korurken, manzaranın tadını çıkarmak istediğiniz durumlarda ise pileli sineklikle kolayca kaldırılabilir. Dikey sürgülü, yatay sürgülü ve çift açılım şeklinde üretimlerimiz mevcuttur. Oldukça ekonomik ve dekoratif olan pileli sineklik çeşitleri özellikle Fransız balkon, cam balkon, balkon kapıları ve dışa açılır kapılarda son derece tercih ediliyor. Sizlerde bilgi almak için Ümraniye Sineklik Telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Stor sineklik çeşitleri; dayanıklılığı ve estetiği bir arada bulunduran ve günümüzde oldukça tercih edilen sineklik modelidir. Cam temizliği konusunda ise diğer modellere göre çok daha kolaylık sağlar. Stor sineklik çeşitlerinin tülü kendi kutusu içerisinde toplandığı için kış aylarında sökülüp kötü hava koşullarından korunmaya gerek duymaz. Pencere ve kapılarda bulunan panjur ve korkuluk gibi etkenlerden asla etkilenmez. Yer kaplamadan uzun yıllar boyunca sağlıklı bir kullanım sağlar. Dikey ve yatay yönlerde üretime uygun olan stor Ümraniye Sineklik Modelleri son derece dekoratiftir.

Sabit sineklik çeşitleri; diğer sistemlere göre çok daha ekonomik olmasından ötürü tercih edilirler. Pencere boyutuna göre kesimi yapıldıktan sonra doğramaların üzerine monte edilirler. Fakat sabit sineklik sistemlerini kötü hava koşullarında ve özellikle kış aylarında muhafaza etmek biraz zor olabilir. Temizlik sırasında ise söküp takmak biraz dezavantaj sağlayabilir. Ümraniye Sineklik Çeşitleri içerisinde bulunan sabit sineklikler hakkında bilgi alabilmek adına bizlere ulaşabilirsiniz.

Sürme sineklik sistemlerinin diğer sineklik sistemlerine göre çok daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu modelde olan sineklikler her türlü alüminyum ve PVC doğrama sistemlerinin üzerine monte edilebilmektedir. Ümraniye Sineklik Telefon numaramızdan firmamıza ulaşarak yaşam mekânlarınıza en uygun olan sineklik çeşitleri hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

By | 2017-05-20T13:09:29+00:00 Mayıs 20th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->