Tuzla Sineklik

Ana Sayfa/Yazılar/Tuzla Sineklik

Tuzla Sineklik

Özellikle yaz dönemlerinde sıcak havalardan mümkün olduğunca en az oranda etkilenmek adına çoğu zaman pencere ve kapılar açılmaktadır. Bu mevsimde sineklerin ve haşerelerin sayısı arttığından bu durum son derece rahatsız edici boyutlara ulaşmaktadır. Tuzla Sineklik birçok model ve seçenekle sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan ve yaz aylarını çok daha rahat bir şekilde geçirmenizi sağlayan çeşitlere sahiptir. Sineklik üreticisi olan firmamız İstanbul’un bütün bölgelerine de hizmet vermektedir.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz sineklik çeşitleri arasında plise sineklik, stor sineklik, menteşeli sineklik ve sürme sineklik çeşitleri bulunmaktadır. Bölge genelinde ücretsiz keşif hizmeti veren firmamız geniş servis ağı ve profesyonel teknik montaj ekibiyle her zaman hizmetinizdedir. Sineklik çeşitleri hakkında detaylı bilgi alabilmek adına bizleri arayabilirsiniz.

Sineklik Modelleri

Pliseli sineklik modelleri, kapılarda ve özellikle geniş mesafeye sahip olan alanlarda tercih edilmektedir. Akordeon şeklinde olan dış görüntüsü sayesinde yer kaplamaması ve kendi içinde toparlanmasıyla dikkat çekmektedir. Tuzla Sineklik olarak, pencere ve kapılarda güvenle kullanılan bu sistemin uygulamasını profesyonel ekibimizle yapmaktayız.

Pencerelerde sorunsuz olarak çalışan stor sineklik modelleri plise sineklik modeline olduğu gibi kendi kutusu içinde toplanmaktadır. Uzun yıllardır ülkemizde kullanılan bu model Sineklik modelleri içerisinde oldukça tercih edilmektedir.

Menteşeli sineklik çeşitleri hem ekonomik fiyatı hem de kolayca temizlenebilme özelliğinden ötürü oldukça tercih edilmektedir. Yüksek katlarda ve açılıp kapanma sıkıntısı olmayan yerlerde kullanım sıkıntısı yaşatmayan sineklik Tuzla ve çevre ilçelerde de uygulanmaktadır.

Tuzla Sineklik

İstanbul ve ilçelerinde sizlere en uygun çözümlerle birlikte; ürünlerin keşif, montaj ve uygulamasını yapan ekibimiz değişik özelliklerde ve renklerde olan sineklik çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Tuzla Sineklik cam balkonunuza, pencerelerinize ve kapılarına en uygun olan sineklik modelleri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamızda sınırsız renk ve model seçeneği bulunmakla birlikte, ahşap renkli pencereleriniz için de renkli olan profiller stoklarımızda bulunmaktadır. Uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmamız en yeniyi ve en iyiyi sizlere sunma amacıyla yola çıkmıştır. Amacımız ise yapmış olduğumuz hizmetleri en uygun maliyetlerle sunarak, ergonomiyi ve estetiği bir arada kullanarak sizlerin memnuniyetini kazanmaktır.

By | 2017-05-20T13:11:29+00:00 Mayıs 20th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->