Stor Sineklik Ümraniye

Ana Sayfa/Yazılar/Stor Sineklik Ümraniye

Stor Sineklik Ümraniye

Stor sineklik sitemi; aşağıya ve yukarıya doğru hareket eden ve üst kısmında bulunan kutuya toplanan bir üründür. Pencere alanlarına uygulanabilmekle birlikte, kapı gibi yüksek ölçülere sahip olan alanlar için uygun olmayan bir sistemdir. Stor Sineklik Ümraniye İstanbul ve bölge genelinde ücretsiz olarak keşif yapmaktadır. Aynı zamanda montaj hizmeti vermektedir. İstanbul ilinde bulunan geniş servis ağımız ve profesyonel olan teknik montaj ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Stor sineklik sistemi ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilir, sineklik sistemlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Stor Sineklik Ümraniye

Pencere sistemlerine uyumlu olacak şekilde üretilen stor sineklik sistemleri, kapı sistemleri için ideal değildir. Stor sineklik sistemlerinde aşağı yukarı doğru hareket eden, üst kısmında bulunan kutu içinde silindire benzer bir kasnak vardır. Bu kasnağa bağlı olarak da hareket etmesini sağlayan yay sistemi bulunmaktadır. Stor Sineklik Ümraniye sadece Ümraniye bölgesinde değil, bütün İstanbul genelinde ücretsiz olarak keşif hizmeti vermektedir.

Stor Sineklik

Stor sineklik çeşitleri pencere kasasına göre alınmış olan ölçüler doğrultusunda yapılır. Ümraniye stor sineklik olarak kullanmış olduğumuz tüller, yanmaz özelliğe sahip olan özel alaşımlı fiber tüllerdir. Yay takımı ise yıllara meydan okuyacak şekilde tasarlanmış olan özel çelik alaşımlıdır. Yan rayların iç kısımlarında ise tüllerin tamamen sineklik profilinden kurtulması adına tasarlanmış olan, özel çapraz kıl fitiller mevcuttur.

Demir doğrama, PVC, ahşap ve alüminyum doğrama olan bütün pencereler için uygun olan Stor sineklik çeşitleri ofisinizi veya evinizi sinek, böcek ve haşerelere karşı güvence altına alıyor. Açılıp kapanabilen bütün mekanizmalarımız havalandırma esaslı olup, etrafı tamamen açık olan balkona dahi uygulanabilmektedir.

Stor sinekliklerimizde sınırsız renk seçenekleri de mevcuttur. Bunun yanı sıra bütün renklerde kaplamalı profillerimiz de bulunmaktadır. İsteğinize ve zevkinize bağlı olarak desenlerde ve modellerde özel renkler ve özel kaplamalı modellerde sınırsız seçeneklerimiz mevcuttur. Stor Sineklik Ümraniye olarak geniş servis ağımız ve profesyonel teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Bütün ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir, sistemlerimiz hakkında çok daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Sıcak yaz aylarını hem daha serin, hem de daha sağlıklı geçirmek adına bizi tercih edebilirsiniz.

By | 2017-05-20T13:23:16+00:00 Mayıs 20th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->