Pendik Sineklik

Ana Sayfa/Yazılar/Pendik Sineklik

Pendik Sineklik

Günümüzde sineklik kullanımı zorunlu bir ihtiyaçtır. Hiçbir model zorunluluğu olmadan sineklik kullanmaya dikkat edilmelidir. Fakat model çeşitliliği size kullanım kolaylığı getirmektedir. Böylece sağlığınız açısından da anlamlı bir adım atmış olacaksınız. kapı ve pencereleriniz yapıldıktan sonra sineklik yaptırmak konusunda fazla zaman harcamamalısınız. Çünkü sineklik hem sinekler ve küçük haşereler hem de eve giriş yapabilecek sürüngenler açısından önemli bir engel oluşturmaktadır. Evinizi ve çocuklarınızı bu haşerelerden korumak ve önlem almak için Pendik sineklik modellerimizi gözden geçirebilirsiniz.

[av_button label=’Sineklik Ustasını Ara’ link=’manually,http://www.ruzgarpanjur.com/iletisim’ link_target=” size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue82b’ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]

Sinek ve böcekler özellikle de sivrisinekler yaz mevsiminde mikropları vücudunuza taşıyabileceği için sineklikler ile önlem almanız gerekmektedir. Onları kimyasal yollarlar yok etmeye çalışmak bir çözüm değildir. Çünkü doğadan gelen bu tür böcekleri tamamen yok edemezsiniz. Ayrıca kimyasal ilaçlar zararlı olabilir. Diğer taraftan da onlar için kimyasal ilaçlar kullanmak yerine size ulaşmalarını engellemek daha uygundur. Bunun için Rüzgâr Panjur olarak sizlere en yeni sineklik modellerimizi öneriyoruz.

Pendik Sineklik Modelleri

Pendik sineklik modelleri konusunda firmamızla irtibat kurduğunuzda göreceksiniz ki bütün modeller stoklarımızda mevcuttur. Modellerimiz her türlü kapı ve pencere modeli ile uyumlu olacak şekilde üretilmektedir. Bu da demek oluyor ki ister plastik döküm ister alüminyum ve diğer ürürleriniz için sineklik modelleri konusunda size iddialı modeller sunuyoruz.

Stor Sineklik Modelleri: Stor sineklik modelleri genel olarak pencerelerinizde dikey olarak kullanılıyor. Kapılarda ise yatay modeller üretiliyor. Bu modeller aşağı- yukarı doğru çekilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle pencereler için en doğru modellerdir diyebiliriz. Stor perdeleriniz gibi çekip indirebilme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca pliseli sineklikler gibi renk seçeneğine sahiptir. Film kaplama yapılabilmektedir. Stor özelliği için kimyasal bir madde içermez. Bu gibi özellikleriyle son derece şık görünümlü ve kullanım açısından büyük kolaylıklar getirmektedir.

Pliseli Sineklik Modelleri

Pliseli sineklik modelleri de tıpkı store modeller gibi şık ürünlerdir. En son teknoloji ile üretilen bu sineklik modelleri Pendik sineklik modelleri arasında en iddialı modeller arasında yerini almıştır. Pliseli sineklik modelleri için pileli sinekli de denmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi pilise özelliği bulunmaktadır. 12 çeşit renk seçeneği mevcuttur. Ürünler için ana malzeme yurt dışından gelmektedir.

By | 2017-05-18T11:54:14+00:00 Mayıs 18th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->