Maltepe Sineklikçi

Ana Sayfa/Yazılar/Maltepe Sineklikçi

Maltepe Sineklikçi

Maltepe ve çevresi başta olmak üzere İstanbul’un tüm işleçlerin de ücretsiz ölçüm için keşif yapan uzman ekibimiz ve ücretsiz montaj ile tüm müşterilerimize güvenilir hizmet vermekteyiz Maltepe sineklikçi olarak. Sineklik çeşitleri ve bunların özelliklerine detaylıca anlatırsak doğru bir karar vermenizi sağlarız.

Maltepe Sineklikçi

  • Menteşeli sineklikler ve özellikleri; alüminyum olan profillerden 17 x 25 ölçülerindedir. Kötü hava koşulları ve güneşe karşı en dayanıklı ürün olan fiberglas, tül ve bu tüllerin sineklik fitilleri ile sabitlenmesi sağlanır. Bu şekilde üretilmektedir. Aksesuar ise çıtçıt, kol tutamacı ve plastik menteşedir. Bu sineklik sistemleri kapı ve pencerelerinize göre uygun şekilde imal edilir. Temizliği kolay olması ve ekonomik olması ile en çok tercih edilen modeldir.

Alüminyum profiller pencereler de 17 x 25 mm’dir. Kapılar da ise 17 x 42 mm olan kalın serileri kullanılmaktadır. Tak çıkar özelliği ile istediğiniz zaman çıkarıp takabilirsiniz. Sinekliğin tülleri fiberglass olduğu için sigara yanıklarına, yıkamaya, kışın soğuğuna, yazın güneşin yüksek sıcaklığına dayanıklı bir tüldür. Bu sineklik sistemini sabitlenmek de kullanılan fitiller tırtıklı ve ovaldir.

  • Maltepe sineklikçi olarak ürettiğimiz bir diğer sineklik modeli de sürme sineklik modelidir. Bu modelin özelliği; alanı dar olan mekânlar için üretilmiş sineklik çeşididir. Sürgülü bir şekilde çalışmaktadır. Kullanılan sistemler ray sistemleri ile uyumlu bir şekilde üretilmektedir bu sayede de kullanılacak alan da rahat hareket etmesi sağlanmış olunur. Ray sistemleri; çift olursa 38, tek olursa 22’lik kanatlar ray sistemleri için tercih edilir. Tek kapı ise tek kanat konularak sağ ve sola hareketi sağlanır. Raylar üzerinde rulmanlar eklenir profil sistemlerinin altına bu sayede sağ ve sola hareketi sağlanır. Açılıp kapanır. Çift kanatlı da ise tekli olan kısım sola diğer kanat sağa doğru kaydırılarak açılıp kapanır.
  • Maltepe stor sineklik ise aşağı ve yukarı hareket eden mekanizmaya sahiptir.
  • Plise sineklik yeni ve modern kullanımı kolay sineklik modelidir. Maltepe sineklikçi tarafından üretimi yapılmaktadır. Montaj ve ürün kalitesini sunmaktayız müşterilerimize. Maltepe sineklikçi ulaşımı, Maltepe sineklikçi referansları, Maltepe sineklikçi fiyatları tarzında ki tüm sorularınız için bizleri amanız yeterli.
By | 2017-05-20T13:29:47+00:00 Mayıs 20th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->