Maltepe Sineklik

Ana Sayfa/Yazılar/Maltepe Sineklik

Maltepe Sineklik

Maltepe sineklik; Maltepe ve çevresinde ücretsiz bir şekilde keşif hizmeti veren firmamız aynı zaman da montaj işlemleri içinde ücret almamaktadır. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli sineklik sistemlerimiz ile güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Sineklikler özellikle yaz aylarında ciddi derce öneme sahiptir ev ve iş yerlerinde. Haşere ve sineklerin girmesini engelleyerek rahat bir şekilde cam ve kapınızı açmanıza olanak sağlar.

Maltepe Sineklik

Dört farklı sineklik çeşidi ile müşterilerimize hitap etmekteyiz. Her türlü renk ve model seçimleri ile müşterilerimizin zevk ve tercihleri doğrultusunda şık sineklik sistemleri yapmamız mümkündür. Sineklik çeşitlerine bakacak olursak bunlar;

  • Plise sineklik; yatay olarak veya dikey olarak da kullanılması mümkün olan bu sineklikler katlanabilen pliseli tüller ile kullanım kolaylığı sağlar. Kapılar da ki model için; yüksekliği 300 cm ve genişliği 400 cm ye kadar uygulanabilir ve görüntü olarak da minimum etkileyen tek sineklik modelidir. Bu tüller Avrupa’dan ithal edilmiş, kışın soğuğuna ve yazın sıcağına dayanıklıdır. Kış aylarında çıkarmanıza gerek yoktur.
  • Maltepe sineklik çeşitleri arasında ki maltepe stor sineklik; bu model ile kapı ve pencere kasalarına göre alınan ölçüler ile imalatları gerçekleştirilir. Stor sineklik modellerin de 20×40 ölçüler de sinelik kasası alüminyumdur. Alüminyum yay kutusu stor sinekliğin tülünün sarılması için alüminyum yay kutusunun çalışması aşağı yukarı hareket etmesi için gereklidir. Bu aşağı ve yukarı hareket eden rayı ve sinekliğin kapalı konuma getirilmesi tülün uçların da bulunan alt parça adında ki alüminyum profillerden oluşmaktadır.
  • Maltepe menteşeli sineklik de tak çıkar ile anılmaktadır. Ekonomik olması özelliği ile en fazla tercih edilen sineklik modelidir. Pencerenin boyuna göre bu durum değişir elbette genellikle boyuna göre 2 ya da 3 menteşe takılır. Kilitleme özelliğini sağlayan aksesuarı 2 adet koyarak pencere ve sineklik arasında boşluğun kalması engellenir. Sinekliği dışa doğru açarak takıp çıkartarak yıkayabilirsiniz. Maltepe sineklik kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız.
  • Sürme sineklik

Maltepe sineklik model ve renkleri, Maltepe sineklik fiyatları, Maltepe sineklik tamiri gibi sorularınız için küçük bir araştırma yapabilirsiniz.

 

By | 2017-05-20T13:32:10+00:00 Mayıs 20th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->