Maltepe Sineklik Fiyatları

Ana Sayfa/Yazılar/Maltepe Sineklik Fiyatları

Maltepe Sineklik Fiyatları

Maltepe Sineklik Fiyatları. Yazın haşere ve sineklerden ev ve iş yerlerimizi koruyan bu sineklik sistemleri ayrıca evcil hayvanlarımıza da korumaktadır. Dışarıdan herhangi bir zararlı şeylerin içeri gelmesini engellediği gibi içerden de kuş, kedi, köpek gibi hayvanlarımızın da dışarı çıkmalarını ya da yüksekten düşmelerini engellemektedir. Mutlaka konutumuzu havalandırmak için pencere ya da kapıları açıyoruz. Bu tarz problemlerle karşılaşmamanızı sağlar.

Evlerde olmazsa olmaz sinekliklerin ve çeşitlerinin elbette bir maliyeti bulunmaktadır. Sadece yaptığımız hizmetleriyle değil Maltepe sineklik fiyatları ile de müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Maltepe Sineklik Fiyatları

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki kapı ve pencerelerinizin ölçüsüne göre seçtiğiniz model ve renge göre tüm sineklik sistemlerinin fiyatları değişmektedir. Sabit olmadığı için sizlere belli bir fiyat aralığı vermemiz doğru olmamaktadır. Ücretsiz ölçü almak için gelen ekibimiz keşif ve montaj için ücret almadan sizlere pencere veya kapınız da ki sineklik sistemlerinin fiyatını net bir şekilde söylemektedir. Ayrıca Maltepe sineklik fiyatları için firmamızı arayarak da ölçüleriniz ile birlikte seçtiğiniz renk ve modeli belirtirseniz sizlere fiyat konusunda yardımcı olmaktayız.

  • Sabit sineklik modelleri; pencerenize sabitlenen direk olarak vidalam işlemi yapılmaktadır.
  • Menteşeli sineklik modelleri; sabit sineklik modeli gibidir fakat açılıp kapanabilen ayrıca yerinden çıkartılıp takılabilme özelliğine sahiptir.
  • Plise sineklik modelleri; akordeon görünümüne sahip pileli özelliği olan sineklik modelidir.
  • Sürme sineklik modeli ise sağa sola kaydırılarak açılabilen sineklik modelidir. Yine sürgülü pencere ve kapılar için tercih edilmektedir.
  • Stor sineklik modeli ise aşağı ve yukarı hareket eden sineklik modelidir. Stor perdeler gibidir. Maltepe sineklik fiyatları bu modellerini belirterek renk ve ölçülerini firmamıza ilettiğiniz de sizlere yardımcı olmaktayız.

Model seçimin de tercihinizi kolaylaştırmak adına örnek verecek olursak; yaz ayların çok fazla kullandığınız balkon kapısına plise sineklik yaptırmanız daha doğrudur. Açılıp kapanması kolaydır. Pencereler içinse en kullanışlı menteşeli sineklik sistemleridir. Çıkartıp takılabilme özelliği ve uygun fiyatı ile en fazla tercih edilen bu modeldir. Eğer stor perde kullanıyorsanız görüntü şıklığı açısından da stor sineklik sistemleridir. Maltepe sineklik fiyatları nedir, maltepe sineklik fiyatlarında indirim, maltepe sineklik fiyatları ve çeşitleri gibi sorularınız varsa bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

By | 2017-05-20T13:36:40+00:00 Mayıs 20th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->