Maltepe Sineklik Firması

Ana Sayfa/Yazılar/Maltepe Sineklik Firması

Maltepe Sineklik Firması

Maltepe Sineklik Firması. Yaz ayların da binaların içerisinde ki sıcaklığı düşürmek, hava almak için açılan pencere ve kapılar davetsiz misafirlerin ortaya çıkmasına sebep olur. Serinlemek ve temiz hava için açtığınız camlardan özellikle yaz aylarında büyük artış olan sinek ve sivrisinekler ev ve iş yerlerinize bu açık alanlardan içeri girerler. İçeri giren sinek, sivrisinek ya da haşereler huzurunuzu kaçıracaktır. Sizi rahatsız edecek olan bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına pencere ve kapılarınıza sineklik sistemleri taktırmanız gerekmektedir. Maltepe sineklik firması olarak ev ve iş yerleriniz de profesyonel ekibimiz ile tercih ettiğiniz model ve rengi imal edip montajını yapmaktayız.

Takılan bu sineklikler oldukça uzun ömürlü ve uygun maliyetlidir. Maltepe ve çevresine hatta İstanbul’un tüm semtlerine ücretsiz bir şekilde gelerek ölçü alan ekiplerimiz seçtiğiniz renk ve modelin maliyetini sizlere belirtirler. Keşif ve montaj ücreti almayan firmamız güvenilir ve kaliteli hizmeti amaç edinmektedir.

Maltepe Sineklik Firması

Sineklik sistemleri camlarınızın renginde takılabilme özelliği ve estetik olması ile pencere ve kapılarınızda hoş bir görünüm sağlarlar. Üstelik sinek ve haşerelerden de korurlar. Bu sayede eviniz de veya iş yeriniz de daha rahat edeceksiniz. Maltepe sineklik firması olarak farklı modellerimiz bulunmaktadır. Menteşeli sineklik modeli, sürgülü sineklik modeli, pliseli sineklik modeli, pratik sineklik modeli ve stor sineklik modeli ile farklı tarz ve modelleri üretip montajını yapmaktayız. Evinizin dekoruna uygun olacak ve zevkinize hitap eden seçtiğiniz sineklik modelini ücretsiz montajını yapmak ekibimiz. Peki, taktırdığınız bu sineklikler de herhangi bir sorun çıktığında ne oluyor? Açık ve ya yırtık olan boşluklardan haşere ve sinekler içeri girmeye başlarlar. Buda sineklik sisteminizin işlevini yitirmesi demektir.

Belirtmek gerekir ki yaptığımız tüm işlemler de garanti sunmaktayız müşterilerimize. Kullanıcı hatası dışında ki teknik arıza veya ürün imalatı gibi sorunlardan ücretsiz bir şekilde tamiri gerçekleşmektedir. Maltepe sineklik firması olarak bizlere arayıp sorununu belirttiğinizde ekibimiz hemen gelerek onarım işlemini yaparlar. Eğer gerçekleşmiyor ise ücretsiz değişim işlemi yapılmaktadır. Maltepe sineklik firmasının ürünleri Maltepe sineklik firması fiyatları, Maltepe sineklik firması özellikleri gibi tüm sorularınızda yardımcı olmaktayız.

 

By | 2017-05-20T13:40:39+00:00 Mayıs 20th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->