Kurtköy Sineklikçi

Ana Sayfa/Yazılar/Kurtköy Sineklikçi

Kurtköy Sineklikçi

Kurtköy sineklikçi; olarak firmamız akordeon sineklik modelleri, plise sineklik sistemleri, stor sineklik sistemleri, mıknatıslı sineklik sistemleri, menteşeli sineklik sistemleri, sürme sineklik modelleri gibi birçok sineklik modellerini uygun fiyat garantisi ve kaliteli ürün hizmeti ile müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Üstelik ücretsiz keşif ile pencere ve kapılarınızın ölçüsünü doğru bir şekilde alarak bu işlem ve montaj için ücret talep etmemekteyiz.

Kurtköy Sineklikçi

En kaliteli ürünler ve orijinal malzemelerden üretilen sineklik sistemlerin de müşterilerimize garanti de vermekteyiz. Garanti süresi boyunca herhangi bir arıza veya ürün hatası gibi problemlerde müşterilerimizin pencere ve kapılarında ki sineklik sistemlerini ücretsiz tamir ediyoruz. Eğer yapılamıyor ise ücretsiz bir şekilde yeni sineklik ile değişimini gerçekleştirmekteyiz.

KURTKÖY SİNEKLİKÇİ İLE SİNEKLİK MODELİ VE ÇEŞİTLERİ

  • Kurtköy plise sineklik sistemi; pencerelere yatay ve dikey olarak uygulanabilen katlanma özelliği olan sistemlerdir. Kapılarda 400 cm genişlikte, 300 cm de yüksekliğe kadar uygulanabilmektedir. Görüntü olarak da görünümü en az olan tek sineklik modelidir. Her türlü pencere ve kapılarda PVC, alüminyum, ahşap gibi modellerde bu sineklik sistemi uygulanabilmektedir. Menteşeli sineklik kapılarının evlerin iç kısımlarına doğru açılmasıyla alanı daralmasına sebep olur bunu engellemek adına daha geniş bir alana sahip olmak için plise sineklik modelleri uygundur.

Özellikle balkon camların da ki sistemlerde kolayca katlanabilmesi ile çok tercih edilmektedir. Dört mevsimde de rahatça kullanabileceğiniz bir üründür.

  • Kurtköy sineklikçi olarak yaptığımız diğer bir model de sürme yani sürgülü sineklik modelleri; yeterli alanı olmayan pencere ve kapılarda çok fazla tercih edilen üründür. İstediğiniz renk, ölçü ve modele sahiptir. Her türlü kapı ve pencerede tercih edebilirisiniz. PVC, alüminyum, ahşap gibi alanlarda rahatça kullanabilirsiniz. Temizliği de oldukça kolaydır. Duru su ile yıkama işlemini yapabilirsiniz. Ray kısmından çıkartabilme özelliği ile kışın kaldırabilirsiniz.
  • Stor sineklik sistemleri ise pencereniz ya da kapınızın ölçüsüne uygun olarak yapılan modeldir. Tüm stor sineklikler de 20 x40 ölçülerin de olması gerekmektedir.
  • Menteşeli sineklik en fazla tercih edilen sineklik modelidir. Tak çıkar özelliği bulunmaktadır. Kurtköy sineklikçi fiyatlarımızın da uygun olması ile müşteri memnuniyetini artırmaktayız. Kurtköy sineklikçi modelleri, Kurtköy sineklikçi fiyatları, Kurtköy sineklikçi tamiri için kısa bir araştırma yapabilirsiniz.
By | 2017-05-19T23:09:28+00:00 Mayıs 19th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->