Kurtköy Sineklik Yapanlar

Ana Sayfa/Yazılar/Kurtköy Sineklik Yapanlar

Kurtköy Sineklik Yapanlar

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte artan en büyük sorunlardan biri de sinek ve böceklerdir. Evlerde bulunan sineklerden kurtulmak için farklı farklı yollar deneyebilirsiniz. Ama çoğu kesin bir sonuç vermemektedir. Bunun yanı sıra sinek ilaçları kimyasal maddeden yapıldığından ve ortama verdiği hava en başta çocukları ve yşlıları etkilediğinden sağlıklı değildir. Sineklerden kurtulmak için kendi sağlığınızı da etkileyebilirsiniz. Kurtköy sineklik yapanlar tarafından evinize sineklik taktırmanız daha kesin sonuçlar vermektedir. Sineklikler doğru bir şekilde kulladıldığında hiçbir şekilde evinizde sineklerle ilgili sorunlar yaşamazsınız.

Firmamız bu sektörde uzun yıllar boyunca varolmuş ve üst düzey hizmet sunan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirleyerek tamamen müşteri istekleri doğrultusunda faaliyet göstermekteyiz. Uygun fiyatların yanı sıra sorunun kısa sürede çözülmesi, montaj gibi işlemlerde de sizlere destek vermekteyiz. Uzman ekibimiz gerekli ölçüleri aldıktan sonra sineklikler hazırlanır. En son işlem ise yapılan sineklikleri kapı ve pencerelere takmaktır. Bu sayede uzun yıllar boyunca sineklerden kurtulabilirsiniz.

Kurtköy Sineklik Yapanlar

Öncelikle sineklik olmak üzere, cam balkon ve tamirleri, pencere tamiri, panjur ve motorlu panjur tamiri ve sürme pencerelerin tamirlerini yapmaktayız. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında verdiğimiz hizmetler ile müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kapı ve pencere sistemlerine sineklik montajı yapılmakta ve her türlü sivrisinek, böcek ve sineklerin içeri girmesi engellenmektedir. Sineklik sistemleri hem uygun maliyetli, hem de uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Sineklikler kapalı olduğunda kapı ve pencereleri açsanız dahi içeriye girişleri engellenir. Doğal ve çevresel olmaları da kullanım tercih edilmesini arttırmaktadır. Kolay kullanımı ile sizleri yormadan hizmet vermektedir. Yazın birçok kişi sinek ve böceklerin girişini engellemek amacıyla kapı ve pencerelerini açamamakta ve evleri havalandıramamaktadır. Sineklik sistemleri bu noktada devreye girerek kesin çözümler sunmaktadır. Bunun yanı sıra sinek ilaçları ve diğer maddeler için her seferinde para vermeniz gerekmektedir. Fakat sinekliği bir kere taktırdıktan sonra başka maliyetlere gerek kalmamaktadır. Kurtköy sineklik yapanlar arasında tanınan bir firma olarak, sorunlarınızın en kısa sürede çözülmesini sağlamaktayız.

By | 2017-05-19T23:07:26+00:00 Mayıs 19th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->