Kurtköy Sineklik Sistemleri

Ana Sayfa/Yazılar/Kurtköy Sineklik Sistemleri

Kurtköy Sineklik Sistemleri

Kurtköy Sineklik Sistemleri. Sineklik, özellikle yaz aylarında kullanılan eve böcek ve sineklerin girmesini engelleyen sisteme verilen addır. Günümüzde farklı çeşitlerde birçok sineklik mevcuttur. Bu sineklikler kapı ve pencere takılmakta ve sineklerin girişini engellemektedir. Kurtköy sineklik sistemleri, firmamız tarafından uzman ekiple yapılmaktadır. Öncelikle kaç adet sineklik takılacağı belirlenir. Daha sonra kapı ve pencerelerin ölçüleri alınmaktadır. Müşteri isteği doğrultusunda kullanılan sineklik çeşidi belirlenir ve ölçülere uygun olarak yapılır. Daha sonra ekibimiz tekrar evinize gelerek sineklikleri takmaktadır. Bunun yanı sıra firmamızda cam balkon ve tamiri, pencere tamiri, panjur ve motorlu panjur tamiri de yapılmaktadır. En uygun fiyatlarla sunduğumuz ürünleri müşteri istekleri ve memnuniyeti doğrultusunda yapmaktayız.

Kurtköy Sineklik Sistemleri

Sineklik taktırmak isteyen kişilerin seçebileceği dört çeşit vardır. Farklı özellikleri ile bu sinekliklerden birini tercih edebilirsiniz.

  • Pileli sineklik; Özellikle dar mekânlarda kullanılan bir çeşittir. Açılıp kapanma durumu olmadığından istediğiniz mekânda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kendi içlerine kapanabilme özellikleri mevcuttur. Bu sayede hem lüks bir görünüm, hem de uzun süre kullanım ömrü sağlanmaktadır. Son derece sorunsuz olan bu sistem ile rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Stor sineklik; Frenleme sistemi ile çalışan bu çeşit kullanım rahatlığı sunmaktadır. Alt kilitleri açıldıktan sonra elinizle kontrol etmenize gerek yoktur. İstediğiniz zaman açıp kullanabilir, istediğiniz zaman toplayıp saklayabilirsiniz. Stor modeller oldukça fazla tercih edilen, percerelerde daha şık bir görünüm sağlayan sistemlerdir. Doğru bir şekilde kullanırsanız oldukça fazla kullanım ömrüne sahiptir.
  • Sürgülü sineklik; Bütün pencere ve kapılarda kullanılabilen sürgülü bir sistemdir. İsteyenler çift kanatlı sürme olarak da kullanabilmektedir. Farklı farklı renk seçeneklerinin yanı sıra isteğe bağlı olarak film kaplama da yapılabilmektedir.
  • Menteşeli sineklik; PVC veya alüminyumdan üretilmektedir. İsteğe bağlı olarak yerinden çıkartılabilir veya başka bir yere monte Kasalı ve kasasız tiplerinin yanı sıra tek veya çift kanat olarak da üretilebilmektedir. Menteşe sistemi sayesinde kolaylıkla açılıp kapanabilir.

Kurtköy sineklik sistemleri arasında firmamızda bulunan çeşitler bu şekildedir. En uygun fiyatlarla bu sistemlerden yararlanmak isteyen kullanıcılarımız bizimle iletişime geçerek destek alabilir.

By | 2017-05-19T23:02:52+00:00 Mayıs 19th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->