Kurtköy Sineklik Firması

Ana Sayfa/Yazılar/Kurtköy Sineklik Firması

Kurtköy Sineklik Firması

Kurtköy sineklik firması; ev ve iş yerlerinde özellikle yaz aylarında en çok aranılan sineklik sistemleri firmamız tarafından kaliteli ve uygun maliyetler yapılmaktadır. Firmamızın uzun yıllar engin tecrübeleri ve güvenilir çalışması ile kısa zaman da ismimizi duyurmaktayız. Yaptığımız tüm sineklik sistemlerin de ve montajlarında müşterilerimize garanti vermekteyiz.

Kurtköy Sineklik Firması

Haşere, sinek ve sivrisineklerin içeriye girmesini engelleyen sineklik sistemleri ile rahatınız ve huzurunuz kaçmadan gönül rahatlığı ile kapı ve pencerelerinizi açabilirsiniz. Bazen yapılan bir yanlış düşünce vardır. Sineklik sistemlerini evlerinin için de ki hayvanların çıkmasını engellemek adına kullanmak yanlıştır. Kediler kullanılan kaliteli dayanıklı olan bu tellere tırnak attıkların da yırtabilirler. Kullanılan teller fiberglass özellikte olup sıcağa ve soğuğa dayanıklıdır. Uzun ömürlü bu teller kedinin tırnak darbesi ile yırtılabilir. Amaçları bu olan müşterilerimize tavsiyemiz; kalın tellere sahip alüminyum teller kullanılabilir. Fakat bu teller de çok kalın olduğu için ev veya ofisinize güneş ışığının girmesinin engellemektedir. Ve çok sağlıklı bulunmamaktadır sineklik telleri ile kedinizin güvenliğini sağlamak.

KURTKÖY SİNEKLİK FİRMASI ÖZELLİKLERİ

Kurtköy sineklik firması olarak firmamızın en büyük özelliği titiz çalışma ve kaliteli ürünlerimiz ile güvenilir hizmet vermemizdir. Öncelikle müşterilerimizin ev veya iş yerlerine gidip ölçü alarak onlara seçtikleri model ve renge göre fiyat vermekteyiz. Ücretsiz keşif ve montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Ardından imal ettiğimiz ürünleri müşterilerimizin konutlarına taktıktan sonra verdiğimiz belge ile garantisini belgelemekteyiz. Garanti süresince kullanıcı hatası dışında ki olan tüm sorunların da ücretsiz onarım ya da değişim gerçekleştirmekteyiz.

Ürünlerimiz; Kurtköy stor sineklik modeli, Kurtköy menteşeli sineklik modeli, Kurtköy plise sineklik ve Kurtköy sürme sineklik modelleri olarak dilediğiniz renk ve modellerde imal edebilmekteyiz. Evinizin alanı ve pencere ve balkonlarınız da ki kapıların özelliğine dikkat ederek seçmeniz daha estetik durmasını ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Kurtköy sineklik firması olarak yaptığımız tüm ürün ve işlerin kaliteli ilk önceliğimizdir. Kurtköy sineklik firması modelleri, Kurtköy sineklik firması tamir ve onarımı, Kurtköy sineklik firması fiyatları tüm sorularınız için firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

By | 2017-05-19T23:01:12+00:00 Mayıs 19th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->