Kartal Store Sineklik

Ana Sayfa/Yazılar/Kartal Store Sineklik

Kartal Store Sineklik

Sineklikler, yaz aylarında evinize girmeye çalışan ve mikropları taşıyan sineklerin girişini engellemektedir. Kartal store sineklik modelleri arasında genellikle kullanılan dört çeşit mevcuttur. Birbirinden farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olan bu modeller, müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Kartal Store Sineklik

Yaz aylarında kullanılan ilaçlar ve elektrikli sinek önleyiciler genellikle insan sağlığını olumsuz etkilemekte ve yüksek maliyetlere neden olmaktadır. Ayrıca kesin çözüm olmamakla birlikte, günlük çözüm sunmaktadır. Fakat sineklikler uzun süre kullanılabilmekte, kesin çözümler sunmaktadır. Sineklerin yanı sıra böcek ve haşerelerin girişini de engellemektedir. Rüzgâr panjur olarak sizlere yeni modeller sunmakta ve evinizdeki sorunları çözmektedir.

Kartal Store Sineklik Modelleri

Firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Firmamızla irtibat kurduğunuz halde talebiniz hemen alınacaktır. Bunun sonuçlarına göre evinize gelerek pencere ve kapı ölçümleri yapılmaktadır. Dar alanlar için pileli, daha geniş alanlar için ise sürmeli modeller terch edilmektedir. Bunun yanı sıra menteşeli modeller en eski zamanlardan beri v şeklinde kullanılan modellerdir. Stor modeller ise daha lüks bir görünüm ve kolay kullanım sağlamaktadır. İsteyenler için renk seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca sineklik üzerine film kaplama da yapılmaktadır. Müşteri isteği doğrultusunda model ve renk seçimi yapılır. Müşterilerin yapması gereken tek şey arayıp randevu almaktır. Daha sonra firmamızda çalışan uzman ekip evinize gelerek ölçümleri başlatır. Ölçümlerin sonucuna göre seçtiğiniz renk ve modeldeki sineklikler yapılır.

Daha sonra kapı ve pencere bölgelerine monte edilir. Kullanıcıların işlemleri en geç bir hafta içerisinde yapılmaktadır. Sineklik modelleri, boyutları ve miktarına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fakat Kartal store sineklik modelleri ve fiyatları konusunda firmamız en iyi konuma sahiptir. Sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra bu sektörde kaliteninde adresi olarak bilinmekteyiz. Firmamıza ulaşmak istediğinizde mobil üzerinden kolayca bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Rahat ve konforlu yaşamak için size sunduğumuz uygun fiyatlarla bu konfordan yararlanabilir yazları sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz. Kaliteli hayat standartlarına ulaşmak ve sinek, böceklere kesin çözüm sağlamak için firmamızın sağladığı hizmeterden yararlanabilirsiniz. Rüzgâr panjur olarak daima sizlere hizmet sunmaktayız.

By | 2017-05-19T22:56:40+00:00 Mayıs 19th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->