Kartal Sineklik Ustası

Ana Sayfa/Yazılar/Kartal Sineklik Ustası

Kartal Sineklik Ustası

Kartal Sineklik Ustası. Sineklikler çok eskiden beri kullanılan ve günümüze kadar yenilenerek gelen nesnelerdir. Kapı ve pencerelere monte edilen bu modeller dışarıdan sinek ve böceklerin eve girmesini engellemektedir. Mikrop taşıyan ve yakalanması zor olan sineklerin eve girişi kesin olarak bu yöntemlerle engellenmektedir. Kimyasal ilaç ve buna benzer yöntemler sağlığı olumsuz etkileyen ve kesin sonuçlar vermeyen yöntemlerdir. Bu nedenle günümüzde sineklerden korunmak için en çok kullanılan yöntem sinekliklerdir. Pileli, stor, sürme ve menteşe olmak üzere toplam dört çeşit vardır. Firmamız Kartal sineklik ustası tarafından müşteri isteğini göz önünde bulundurarak bu işlemleri gerçekleştirmektedir.

Kartal Sineklik Ustası

Özellikle yazlıklarda çok sık tercih edilen sineklik kullanımı her geçen gün artmaktadır. Kartal sineklik ustası, firmamızda uzman ekiple birlikte çalışmaları sürdürmektedir. En başta sivrisinek ve karasineklerin girişini önlemek amaçlanır. İlaç kullanımı evin içerisindeki sinekleri öldürürken sizinde olumsuz etkilenmenizi sağlanmaktadır. Kapılar için kullanılan sinekliklerde tek kanat ve çift kanatlar kullanılabilmektedir. Pileli sineklikler daha sabit durmakta, açılıp kapanmayarak sizleri yormamaktadır.

İstediğiniz zamanlarda çıkartabilme özellikleriniz de mevcuttur. Stor sineklikler ise oldukça modern ve lüks bir görünüme sahiptir. Alt kilidini açtıktan sonra elinizle kontrol etmenize gerek yoktur. Oldukça kolay bir sistemle çalışan bu model, sıklıkla tercih edilmektedir. Sürme sineklikler daha çok sürgülü bir sistemle çalışmaktadır. Bunun yanı sıra hem kapılarda hem de pencerelerde kullanılan bir yöntemdir. Menteşeli sineklikler ise tek veya çift kanatlı olarak kullanılabilmektedir. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra film kaplaması da yapılabilmektedir. Sineklikler doğru kullanıldığı takdirde oldukça uzun ömürlüdür. Açılıp kapanmasının yanı sıra bazı modeller kullanılmadığı zamanlarda çıkartılmakta ve başka yerlerde kullanılabilmektedir. Firmamızda bulunan Kartal sineklik ustası niteliğindeki ekibimiz evinize gelerek taleplerinizi değerlendirmektedir. Öncelikle kaç adet sineklik kullanılacağı ve istediğiniz modeli seçmeniz gerekmektedir. Bazı modellerde renk seçenekleri de kullanılabilmektedir. Daha sonra sineklik kullanılmasını istediğiniz mekânların ölçüleri alınır. Bu ölçülere göre sineklikler üretlmektedir. Daha sonra belirlenen günde gelerek pencere ve kapılara monte edilir. Firmamızla iletişime geçerek sineklik ve tamir konularında yardım ve destek alabilirsiniz.

By | 2017-05-19T22:54:35+00:00 Mayıs 19th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->