Kadıköy Pimapen Sineklik

Ana Sayfa/Yazılar/Kadıköy Pimapen Sineklik

Kadıköy Pimapen Sineklik

Kadıköy Pimapen sineklik ve bütün diğer sineklik modelleri Rüzgar Panjur tarafından üretilmektedir. Kadıköy ve civarındaki her türlü kapı, pencere işleriniz ve bunlara uygun sineklik modelleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. En son teknoloji ile üretilen sineklik modelleri artık şık kapı ve pencerelerinizin modellerini gölgelemeyecek. Kapı ve pencerelerinizinden bağımsız ve aynı zamanda yer kaplamayan ürünlerle en son teknolojinin avantajlarını kullanıyoruz.

[av_button label=’Sineklik Ustasını Ara’ link=’manually,http://www.ruzgarpanjur.com/iletisim’ link_target=” size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue82b’ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]

Sineklik Modellerimiz

Kadıköy Pimapen sineklik modelleri konusunda üst düzey teknolojiyi kullanıyoruz. Her türlü ahşap doğrama, alüminyum doğrama kapı ve pencereleriniz için sineklik ihtiyaçlarınız giderilmektedir. Tıpkı şık bir perde gibi duran sineklik ürünlerimizi gözden geçirmenizi öneririz.

Pliseli Sineklik Modelleri: Pliseli sineklik modelleri en son moda sineklik modeli olarak karşımıza çıkıyor. En çok da cam balkonlarda kullanılıyor. Bunun yanında Fransız balkon ve tüm balkon çeşitlerinde kullanılabilir. Dış cephelerde, dışa açılan büyük kapılarda son derece uygundur. Aynı zamanda sizin ve çocuklarınızın açısından tek hareketle açılıp kapandığından kullanışlılık açısından ilk sırada gelen ürünlerdendir. Bu ürün fazla yer kaplamayan yer bakımından ekonomik bir üründür. Kadıköy Pimapen sineklik çeşitleri arasında bu ürünün diğer bir önemi de renk seçenekleridir. Toplamda 12 renk çeşidi bulunuyor. Bununla birlikte boyama imkânı da bulunuyor. Bu nedenle evinizin dekoruna uygun olarak kullanabileceğiniz bir üründür.

Menteşeli Sineklik Modelleri: Bu modellerin en bilinen özelliği tak çıkar özelliğidir. Herkes kolayca takıp çıkarabiliyor. Genelde dışa açılan kapılarda ya da pencerelerde bu tür menteşeli sineklik modelleri tercih ediliyor. Herhangi bir engel teşkil ettiğinde istediğiniz zaman çıkarabiliyorsunuz.

Sürgülü Sineklik Modelleri: Sürgülü sineklik modelleri yine çok bilinen modellerdir. En önemli özelliği de ister içe açılsın isterse dışa açılsın bütün kapılara kullanılabilme özelliğidir. En çok kapılarda karşımıza çıkar. Ama hiçbir şekilde yer kaplamaz. Bu nedenle dilediğiniz gibi kapılara uyarlayabilirsiniz. Özellikle de büyük kapılarda son derece uygundur. Sürgülü kapılarınızla birlikte sürgülü sineklik modelleri de tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz de stor sineklik modellerini tercih edebilirsiniz. Firmamızda bütün sineklik modelleri mevcut olup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

By | 2017-05-18T11:50:30+00:00 Mayıs 18th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->