Çekmeköy Sineklikçi

Ana Sayfa/Yazılar/Çekmeköy Sineklikçi

Çekmeköy Sineklikçi

Çekmeköy’de yaptığımız kaliteli işler ile adımızı duyurmaktayız. Uzun yıllar faaliyet veren firmamız çekmeköy sineklikçi ile çekmeköy ve etrafını ücretsiz bir şekilde keşif yaparak müşterilerimize ölçü almada gerekli bilgileri aktarmaktayız. İsterseniz de sitemizde bulunan telefon numarası ya da e-mail ile bizlere ulaşarak ölçülerinizi belirterek fiyat konusunda gerekli bilgileri almanız mümkündür. Ölçüler de eğer emin olamıyor iseniz firmamızın sunduğu keşif hizmeti ile ücretsiz bilgi alabilirisiniz. Kapı ya da pencerenizin ölçüsünü öğrenebilirsiniz. Çekmeköy de değilseniz bile fiyatlarımız standarttır. Bölgesel olmasından dolayı değişmemektedir. Dilerseniz ücretsiz keşif ekibimiz konutunuza gelerek gerekli ölçümleri yapar ve sizlere fiyatı belirtirler.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, ürettiği ya da montajı yapılan tüm sineklik sistemleri için garanti vermektedir. Garanti kapsamın da olan ürünlerinizin arıza ve tamir gibi durumların da hiçbir şekil de ücret talep etmeden işleminiz yapılmaktadır. Kullanıcı hatası dışın da gerçekleşen arızalar veya değiştirilmesi gereken parçalar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sizlere sunduğumuz garanti ile bu tarz problemleriniz ortadan kalkmış olur.

Çekmeköy Sineklikçi

Tüm müşterilerimiz ile sipariş alırken sözleşme yaparız. Bu sözleşme de kendi imalatımız ya da montajlama işlemini yaptığımız da ürünlerin garantisi süresi belirtilmektedir. Bu belgeyi kaybetmeniz durumunda da garanti süresi boyunca müşterilerimize garanti hizmetini sunmaya devam etmekteyiz. Çekmeköy sineklikçi olarak firmamızın müşterileri için oluşturulan bilgi sistemlerinde kaydınız bulunmaktadır. Bu sayede sizlere bu hizmeti verebilmekteyiz.

Garantisini verdiğimiz bu sineklik sistemlerinin dayanıklı ve uzun ömürlü olması müşterilerimizin elindedir aslında. Kış aylarında çıkarmanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz bu sinekliklerin temizliğine dikkat etmeniz gerekir. Hijyene önem veren bayanlar evin temizliğinde çoğu zaman çamaşır suyu kullanmaktalar. Kesinlikle sinekliklerin temizliğinde bu ürünü kullanmayınız. Deterjan kullanabilirsiniz fakat çamaşır suyu katkılı olmamasına dikkat edin. Sebebi ise sinekliklerinizin oksitlenerek küflenmesine veya çürümesine sebep olur.

Çekmeköy sineklikçi olarak firmamızın tavsiyesi; deterjan kullanmamanız daha doğru olur. Plise sineklik ise sineklikleriniz; buharlı makineler veya elektrik süpürgesi ile temizlemeniz mümkün. Tak çıkar özelliği olan menteşeli sineklik ise yerinden çıkartıp banyoda sadece duru su tutarak onunla yıkayabilirsiniz. Çekmeköy sineklikçi hizmetleri, çekmeköy sineklik modelleri, çekmeköy sineklikçi fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

By | 2017-05-19T23:10:44+00:00 Mayıs 19th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->