Çekmeköy Sineklik Yapanlar

Ana Sayfa/Yazılar/Çekmeköy Sineklik Yapanlar

Çekmeköy Sineklik Yapanlar

Yaz aylarında evlerimiz de özellikler tüm kapı ve camları açmak isteriz sıcaktan dolayı. Korumasız olan pencere ve kapıları açtığınız da ise evinize haşere ve sineklerin girmesi için davetiye demektir. Bu tarz sorunlarla uğraşmamak adına sineklik taktırmalısınız. Çekmeköy sineklik yapanlar arasında iddialı olan firmamız sunduğu hizmetler, ürettiği kaliteli sineklik sistemleri ile müşteri memnuniyetine önem verdiğini göstermektedir.

Sineklik sistemlerin de ki tüller fiberglass denilen dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Bu malzeme suya, güneşe, kara ve sert rüzgârlara karşı dayanıklıdır. Dört mevsim hava şartlarında dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Sineklik sistemlerin de ki fiber glass malzemeler güneş ışınlarında, soğuk hava da kar, buza karşı çok dayanıklıdır. Uzun ömürlü olan bu tüller kullanımınıza göre değişmesiyle birlikte genellikle 8 ya da 10 yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Sineklik tüllerinin renk atması ya da solması temizlik esnasında kullanılan kimyasal madde içeren temizlik ürünleridir. Özellikle çamaşır suyu asla uygulanmamalıdır. Bu tarz ürünler ile temizlediğiniz de sineklik tülünüz zamanla yıpranır ve sararmaya başlar. Temizliğini sadece su ile yapmanız yeterlidir. Böylece hem temizlenmiş hem de zarar görmemiş olur sineklikleriniz.

Çekmeköy Sineklik Yapanlar

Çekmeköy sineklik yapanlar arasında farkını ortaya koyan firmamız kendi üretimi olan sineklik sistemleri ile garantili hizmet vermektedir. Üstelik sadece Çekmeköy değil İstanbul’un her yerine ücretsiz keşif ile kapı ve pencere ölçülerinizi de size söylemekteyiz. Firmamızın sineklik modelleri şu şekildedir;

  • Sürme sineklik modeli; pimapen, alüminyum ve ahşap pencere ve kapı sistemlerin de uygulanmaktadır. Bu model de istediğiniz ölçü ve renklerde üretilmesi mümkündür.
  • Stor sineklik modeli; stor olarak üretilen bu sineklik modelleri, her renk ve modelde olabilmektedir. PVC, ahşap ve alüminyum pencere ve kapılarda uygulanabilmektedir.
  • Plise sineklik modelleri; ise PVC, ahşap, alüminyum özellikte ki tüm kapı ve pencerelere rahatlıkla takılabilir. Her renk ve modeli mevcuttur.
  • Menteşeli sineklik modelleri de yine aynı şekilde pimapen, ahşap ve alüminyum gibi yapılarda takılabilmektedir. Çekmeköy sineklik yapanlar arasında doğru tercih yapmanız çok önemlidir. Kullanılan kalite ve profesyonelliğe göz önünde bulundurmalısınız. Çekmeköy sineklik yapan firmalar, çekmeköy sineklik yapan firma adresleri, çekmeköy sineklik yapanların telefon numarası.
By | 2017-05-19T23:10:27+00:00 Mayıs 19th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->