Avrupa Yakası Sineklik Ustası

Ana Sayfa/Yazılar/Avrupa Yakası Sineklik Ustası

Avrupa Yakası Sineklik Ustası

Avrupa Yakası Sineklik Ustası, Sineklik, yaz aylarında sıklıkla tercik edilen bir sistemdir. Özellikle sivrisinek ve karasinekler yaz aylarında artmakta ve dışarıdaki mikropları evlere taşımaktadır. Özellikle yazlıklarda ve doğal ortamlarda daha çok bulunmakta ve bakteri taşımaktadır. Sinek, böcel ve haşerelerden kurtulmak için ilaç arabaları ve özel ilaçlar mevcuttur. Fakat içlerinde kimyasal maddeler olduğu için insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Bunun yanı sıra evlerde kullanılan pat patlar vardır. Fakat bu yöntemde insanlar sinekleri tek tek öldürmekte ve çok fazla yorulmaktadır. Bunların hiçbirisi kesin olarak çözüm sağlamamakta ve sizleri daha çok yormaktadır. Bu nedenle sineklik sistemleri böcek ve sinekler için kullanılan en temel ve kesin çözümler sunan yöntemlerden biridir. Firmamız Avrupa yakası sineklik ustası ve Anadolu yakasında çalışmalarını sürdürmektedir. İstenbul’un her yerine kolaylıkla ulaşmakta ve müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirmekteyiz.

Avrupa Yakası Sineklik Ustası Çalışmaları

Öncelikle sineklik takılabilmesi için müşterilerin talepte bulunması gerekmektedir. Talebinize kısa sürede dönüş yapılmakta ve çözüm bir hafta içerisinde sağlanmaktadır. Müşterilerle görüşmeler yapıldığında ilk olarak model seçilmesi gerekmektedir. Pileli modeller dar alanlarda kullanılmakta, menteşeli modeller ise daha büyük ve geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Ayrıca en eski zamanlardan beri v şeklinde menteşeli modeller kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra şehrin yapısına uygun olarak üretilen ve lüks görünüme sahip olan stor modeller de mevcuttur. Sürmeli modeller ise daha çok sürmeli kapı ve pencerelerde tercih edilen bir sistemdir. Müşteriler modeli belirledikten sonra renk seçimi de yapabilir. Uygun renk ve model seçildikten sonra pencere ve kapıların ölçüsü alınır. Müşteri seçimlerine göre çıkarılan ölçümlere uygun sineklikler üretilir. Daha sonra uzman ekibimiz evinize gelerek seçtiğiniz sineklikleri pencere ve kapılara monte etmektedir. Haftada bir kere su ve bez ile temizliğini yapabilirsiniz. Doğru bir şekilde kullanırsanız sinekliklerin kullanım ömrü daha uzun olacaktır. Avrupa yakası sineklik ustası olarak firmamızda işinde ehli kişiler çalışmakta ve en iyi hizmeti sunmaktadır. Siz de kaliteli ve üst düzey hizmet almak, sinek ve böceklerden kesin olarak kurtulmak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

By | 2017-05-19T23:11:55+00:00 Mayıs 19th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->