Ataşehir Sineklik

Ana Sayfa/Yazılar/Ataşehir Sineklik

Ataşehir Sineklik

Günümüzde sineklik kullanımı yaygınlaşmıştır. Belki de en çevreci kullanım araçlarından biri de kapı ve pencerelerdeki sineklik modelleridir. Sineklik kullanımının insan hayatına pek çok faydası bulunmaktadır. Bunların başında mikrop ve hastalık taşıyıcı özelliği olan sivrisinek ve karasineklerden koruma konusundaki etkisi yer almaktadır. Ataşehir sineklik sistemlerinde insan sağlığı birinci planda tutulmaktadır.

[av_button label=’Sineklik Ustasını Ara’ link=’manually,http://www.ruzgarpanjur.com/iletisim’ link_target=” size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue82b’ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]

Rüzgâr panjur olarak yaptığımız çalışmalarda çevreci davranmaya da son derece özen gösteriyoruz. Sineklik kullanımı da dış dünyadaki haşere ve böceklere, sineklere karşı en doğru yöntemdir. Onlardan birtakım kimyasal ilaçlarla korunmak yerine tamamen çevreci bir sistem olan sineklik modellerimizi öneriyoruz. Kimyasal kullanımı hem sizler için hem de canlılar için son derece zararlıdır. Bu nedenle onlara zarar vermek yerine onlardan korunma yöntemi olarak sineklik kullanmayı öneriyoruz.

Sineklik Modellerimiz

Ataşehir sineklik modelleri için firmamızın sağladığı yararları göz atabilirsiniz. En modern araç ve makinelerle son moda sineklik sistemleri için rüzgâr panjur firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İş konusunda önceliğimiz ürünlerin kalitesidir. Sineklik konusunda da sizlere 4 farklı sineklik seçeneği sunuyoruz. Bunlar; pliseli yani pileli sineklik, stor sineklik, sürgülü sineklik, menteşeli sineklik sistemleridir.

Pliseli Sineklik Modelleri

Pliseli sineklik modelleri ataşehir sineklik modelleri arasında en çok tavsiye edilen ve teknolojik anlamda beğeni toplayan modellerdir. Günümüz sineklik modellerinde gelinen üst noktayı ifade eder. en çok balkon kapılarında, Fransız balkon çeşitlerinde, cam balkonda ve her türlü dışa açılan ürünlerde kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı vardır.

Stor Sineklik Modelleri

Kullanım açısından stor perde gibi stor sineklik modelleri de büyük ilgi görüyor. Ataşehir sineklik sistemleri içinden tercih yapabileceğiniz diğer bir seçenek de stor sinekliklerdir. Bu sineklik modelleri dayanıklı ve pencerelerde dikey, kapılarda yatay olarak monte edilir.

Sürgülü Sineklik

Sineklik sistemleri arasında Rüzgâr Panjur olarak size sunacağımız avantajlardan biri de sürgülü sineklik modelleridir. Bu modeller ile özellikle dışa açılan balkon kapıları gibi büyük modellerde yeterince rahatlık yaşıyorsunuz. Bağımsız monte edilebilen modeller olduğundan yer kaplamaz ve dış ve içten montaj yapılabilir.

Menteşeli Sineklik

Son olarak sizlere menteşelik sineklik modellerimizi önerebiliriz. Menteşeli sineklikler özellikle giriş ve çıkışlarda; kapı ve pencerelerde tercih ediliyor. En büyük avantajı ise tak çıkar yapılabilmesidir.

Bütün bu seçenekleri değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

By | 2017-05-18T11:47:38+00:00 Mayıs 18th, 2017|Genel|0 Comments

About the Author:

!-- WhatsHelp.io widget -->